Traktorsúly – ami egyben tárolódoboz isA legszebb megoldások néha a legpraktikusabbak is – miért ne lehetne a traktorsúly egyben hordeszköz is?!
A szerszámok, láncok és egyéb készletek tárolására további teret kereső traktorosok kérései alapján fejlesztette a holland Agribumper a traktor elülső lökhárítóinak/súlyainak Toolbox sorába integrált tárolórekeszt található. A zárható rekesz 145 liter űrtartalmú, és a nyitható fedél használható szerszámpadként vagy akár terített asztalként a munkaszünetek idején.
A Toolboxnak két verziója van: az FH és a BL. Az FH400 alaptömege (400 kg) 200 kg szerszámos szekrény súlyával 600 kg-ra (FH600) és 300 kg alsó súlyával 700 kg-ra (FH700) növelhető. A további súlykészleteket a TH900 (900 kg) tartalmazza. A BL600 alaptömege 600 kg. A cserélhető súlyú blokkok és oldalsó lemezek (más Agribumper modellekhez is illeszkednek) ezt 800-1000-1200-1500 vagy 1800 kg-ra (BL1800) növelhetik. Az FH oldalsó szárnyainak szélessége 2,2-2,6 m között állítható. A BL rögzített szélessége 2,3 m. Az összes Cat III első függesztőműhöz rögzítve minden TB modell a hátsó függesztőkarokhoz is illeszkedik – mutatta be a Profi.
A tárolóként is használható traktorsúly számos traktortípushoz kompatibilis (Case IH, Challenger, Claas, John Deere, Deutz Fahr, Fendt, Hurlimann, Iseki, JCB, Kubota, Landini, Lamborghini, Lindner, Massey Ferguson, New Holland, Same, Steyr és Zetor). Az illeszkedést segíti, hogy minden traktorszínben elérhető. A traktorról eltávolítva az első súly három parkolólábon áll; mindkét verzió Hella LED nappali fényekkel és visszajelzőkkel felszerelve.
A MATE kutatói elsőként mértek örök vegyületeket a Fővárosi Vízművek Zrt. hálózatán
2026-05-13 | uni-mate.hu
Új generációs érzékelő, amely mesterséges intelligenciával beágyazott videóelemzéssel számolja a méheket
2026-05-08 | gepmax.hu
Robotkutya figyeli a növényeket a szántóföldön
2026-05-04 | magyarmezogazdasag.hu
Oxbo 9840 – kettős aratás kísérleti parcellákon
2026-04-30 | gepmax.hu
Liebherr L 507 E – válasz az új emissziós elvárásokra
2025-12-01 | gepmax.hu
tovább a többi hírhez »
|